לימודי אנגלית


לימודי אנגלית  - English lessons

לימודי אנגלית ב " זמן אנגלית " 

שיעורי אנגלית מתאימים לכל שכבות הגילאים מכיוון שאנגלית הוא לא רק מקצוע אלה גם משמש כיום במגוון רחב של עבודות. בכלעבודה קיימת ישאלו בראיון מהי רמת האנגלית אפילו אם אין בה שימוש קבוע במשרה הקיימת לכן מאוד חשוב ללמוד אנגלית  .

 

ילדים קטנים יוכלו ליהנות משיעורי אנגלית שמיועדת בדיוק לתוכנית הגדילה שלהם . בעיקר מדובר על חוג לאנגלית שבו בעיקר נהנים ממשחקים באנגלית, הכרה של אותיות, צלילים, ביטויים בדרך של
חוויה ומשחק, הגדלת אוצר מילים באנגלית וכן סיפורים באנגלית 
ושירים באנגלית בסיסית.

לימוד אנגלית יכול להיות סוג של חוויה בכל גיל , החל מהגן וממשיך בבוגרים שרוצים לשפר את השפה . יש מקרים בהם הגיל יהווה מכשול בזמנים עבורנו ולכן יהייה לנו יותר נוח לקחת מורה פרטית לשיעורי אנגלית מאשר בה"ס ללימודי אנגלית. ישנם חששות שהמחירים יהיו גבוהים יותר אך זה לא בהכרח נכון כאשר נכנסים לקבוצת לימוד ואז המחירים אפילו יהיו יותר זולים מבית ספר ללימוד אנגלית .


בכיתות הלימוד של נטלי תוכלו לקבל את מיטב השיעורים ללימוד השפה האנגלית גם אם אתם ברמת שפת אם תוכלו לשלב שיעורי אנגלית לדוברי השפה ואם רק התחלתם ואתם רוצים לדבר אנגלית זה הזמן להתקשר 077-7890801 English Time  ונמצא לכם תוכנית לימודים שתתאים במיוחד בשבילכם . 
שדרות חן 44 
רחובות 76469 
טל 08-9475567 

נייד 0544-890893 
E-mail pataliae@shani.net